HOST academy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Преди много, много години имало два могъщи магьоснически рода - родовете Блек и Кълън. Родът Блек бил съставен от зооморфи, а родът Кълън - от вампири. Първоначално родовете били във война от векове. След това обаче на пътят им се изпречил враг.
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Директори / администратори
Ейдриън Блек
История на Академия " Хост " __jake_run_icon___by_ImprintedVampire
Джейн Блек
История на Академия " Хост " Icon_candice_accola_2_by_Silvanna1485
Иън Кълън
История на Академия " Хост " Ian_Somerhalder_icon_by_avadaxkedavra
Изабела Кълън
История на Академия " Хост " __kiss_me_icon___by_ImprintedVampire
Latest topics
» Завръщането на форума
История на Академия " Хост " EmptyСря Май 04, 2011 8:35 am by Дестини Хоуп

» Въпроси
История на Академия " Хост " EmptyСря Май 04, 2011 8:33 am by Sebastian

» Кой според вас е...
История на Академия " Хост " EmptyСря Май 04, 2011 8:32 am by Sebastian

» Рангове
История на Академия " Хост " EmptyНед Яну 02, 2011 12:20 pm by Иън Кълън

» Важно!! Прочети!!
История на Академия " Хост " EmptyСря Сеп 08, 2010 6:04 am by Алек Зеклос

» Потребители
История на Академия " Хост " EmptyСря Сеп 08, 2010 6:01 am by Алек Зеклос

» Стая 10
История на Академия " Хост " EmptyСря Сеп 08, 2010 5:42 am by Джоан Долохов

» Важно!! Прочети!!
История на Академия " Хост " EmptyСря Сеп 08, 2010 5:38 am by Джоан Долохов

» Стаята на Бела
История на Академия " Хост " EmptyСря Сеп 08, 2010 5:35 am by Isabella Cullen

Affiliates
free forum


 

 История на Академия " Хост "

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Adrian Black
jelos much?
Adrian Black


Брой мнения : 30
Join date : 01.09.2010
Age : 28

История на Академия " Хост " Empty
ПисанеЗаглавие: История на Академия " Хост "   История на Академия " Хост " EmptyСря Сеп 01, 2010 3:49 am

СНИМКА
История на Академия " Хост " Markree-castle_fair

ИСТОРИЯ
Преди много, много години имало два могъщи магьоснически рода - родовете Блек и Кълън. Родът Блек бил съставен от зооморфи, а родът Кълън - от вампири. Първоначално родовете били във война от векове. След това обаче на пътят им се изпречил враг.
Натали Азазел е женски демон, който се опитва да разруши и двата рода, за да може да управлява сама. Досега е била в съюз и с Блек, и с Кълън.
Така родовете решават да се обединят. Успяват да победят Натали. За да скрепят съюза си решават да построят магическа академия на мястото на последното сражение. Наричат я "Хост" - "Домакин", тъй като приема всякакви магически създания. На двата рода е направено заклинание. От тогава и в двата рода се раждат винаги по едно момче и едно момиче. Момичетата от рода Блек контролират елемента Земя, момчетата от рода Блек контролират елемента Въздух. Момичетата от рода Кълън контролират елемента Огън, мом„етата от рода Кълън контролират елемента Вода. Всеки от тях има по няколко специални дарби, за разлика от обикновените магьосници, които получават максимум по две.

ДИРЕКТОРИ

~ Ейдриън Блек ~
~ Изабела Кълън ~
~ Джейн Блек ~
~ Иън Кълън ~


Предпоследните директори на училището са били Сидни и Джон Блек и Джошуа и Дестини Кълън. Тъй като само децата на по-големото дете може да станат директори, всички много се радват, когато първо се раждат Ейдриън и Джейн, а след това и Изабела и Иън. За жалост обаче наследниците на Натали се завръщат и нападат Академията. Сидни, Джон, Джошуа и Дестини биват убити, но преди това успяват да скрият децата си. Традицията трябва да бъде спазена. Така Ейдриън, Джейн, Изабела и Иън стават първите непълнолетни директори на Академията.

ЕЙДРИЪН
История на Академия " Хост " 007~266

ДЖЕЙН
История на Академия " Хост " Candice-accola-45

ИЗАБЕЛА
История на Академия " Хост " 004~371

ИЪН
История на Академия " Хост " Ian-Somerhalder-ian-somerhalder-8258324-347-440

Върнете се в началото Go down
http://hostacademy.vampire-legend.com
Isabella Cullen
im gonna break your little heart, watch you take a fall, laughing all the way to the hospital ..
Isabella Cullen


Брой мнения : 59
Join date : 01.09.2010
Age : 28

История на Академия " Хост " Empty
ПисанеЗаглавие: Re: История на Академия " Хост "   История на Академия " Хост " EmptyПет Сеп 03, 2010 9:56 am

Нещо като "пред-рп" от името на Бела.

Значи. Нещата щяха да са прекрасни, ако не бяха глупавите демони.
Изобщо, не харесвам демоните. Странни са, гадни са и кръщават децата си странно (НАТАЛИ АЗАЗЕЛ. Щях да си умра от смях първият път, когато го чух). За съжаление, много по-силни са от мен. За още по-голямо съжаление - просто трябва да съществуват. Да му таковам равновесието, както казва Иън.
За да бъда пределно ясна трябва да обясня защо толкова не харесвам демоните. Ами, на първо място, аз съм вампир. Преди да сте ме питали - не блестя и не пия кръв от кокошки. По дяволите, животните са гнусни. За мое огромно съжаление, фамилията ми е Кълън. Цял живот ще проклинам глупавите си предци, задето са виновни за тъпата ми фамилия. Всъщност, част съм от най-големият вампирски род, съществувал някога. Вампирите обикновено се раждат, въпреки че има някакви начини да бъдат превърнати в такива. Не е много лесно и аз не ги знам.
На 16 години съм и си бях напълно в ред докато не навърших 12. Тогава ми се наложи да стана директор на училище и нещата станаха прекалено особени.
Даа, като казах, че родът ми е най-големият, бях честна. Ама наистина най-големият. Понеже не сме вегитарианци (за което съм страхотно щастлива) от време на време се случва да убием някой. Добре де. Доста често. Но иначе не сме гадняри. Никак. Е, може би само Иън, но неговото е по рождение.
Преди много време, НАИСТНА много време, нашият род е бил във война с един от родовете на зооморфите - родът Блек. Тъй като родът Блек е адски влиателен, ние не сме можели да ги победят. Обаче, за тяхно нещастие, ние също сме били твърде големи, за да бъдем победени. Заради това войната се е разраснала.
Ето тук именно идва Натали Азазел.
Натали е демон, и то чистокръвен. Не е някаква мижава фейчка или нещо подобно. Демон до мозъка на костите си. Дълго време тя се е съюзявала ту с родът Блек, ту с родът Кълън и е плетяла интриги. Разбира се, предците ни са се усетили и скоро на Натали й се е наложило да започне открита война. Щяло е да бъде много лесно, ако родовете ни бяха във война. Те обаче проявили мъничко здрав разум и се съюзили. Така убили Натали. Не съм наясно как точно е станало, защото демоните се убиват страшно трудно. Повярвайте ми. Почти невъзможно е, а дори и да успееш, това те изчерпва от към всякакви сили.
В знак на вечна дружба родовете Блек и Кълън съградили нещо като магическа академия. Нарекли я "Хост" (Домакин) , тъй като приемала всякакви магически създания. Родовете били омагьосани по някакъв особен начин, така че винаги по-големото дете имало за деца момиче и момче, от които по-голямото винаги имало момиче и момче и т.н. Четирите деца на родовете винаги са били директори на училището.
Зооморфите не са безсмъртни, така че техните директори се сменяли често. Вампирите обаче "си правели деца" (точно така го обясняваше Иън) само когато усещали, че има нужда. Така сме се появили аз, Иън, Джейн и Ейдриън. Джейн и Ейдриън са зооморфи, въпреки че често ги бъркат с върколаци - техният предпочитан образ е вълк или голямо куче. Раждани сме почти по едно и също време. Аз съм най-малка, след мен е Джейн, Иън и най-накрая Ейдриън.
Родителите ми - Дестини и Джон Кълън - ме нарекли Изабела, което е много близко до името на леля ми Изобел. Според тях това щяло да бъде добре за съдбата ми, тъй като съм кръстена на добър човек. Леля Изобел умряла преди да навърша дори една годинка. След това обаче Иън намери начин да я съживи. Но това е дълга история.
За мое огромно съжаление, оказа се, че Натали има наследници. (Казах ви, че мразя демоните) Не съвсем чистокръвни демони, но пак ставаха. Бяха страшно много и числовото им превъзходство, както и елемента на изненадата ги направиха по-силни. Така умряха майка ми и баща ми, както и майката и бащата на Джейн и Ейдриън.
Ако кажа, че това не ме измъчва, ще излъжа. Родителите ми ми липсват. Няма да навлизам в подробности точно колко. Но това обяснява като цяло враждата ми с тях.
Та. За щастие, чичото на Ейдриън - Хюстън (хаха, той е голям образ) - успя да събере армия и да победи злите изчадия на Натали. Въпреки че все още никой не разбира от къде са се взели. Аз лично имам някои подозрения относно това дали тя наистина е мъртва. Както изглежда, не е така.
Както и да е. Традицията си е традиция и на нас всичките ни наложиха да станем директори, въпреки че до скоро "управлявахме" по-скоро чрез учителският съвет.
Ситуацията доста се подобри, след като навърших 16, тъй като до сега се чувствах твърде малка за да изразявам мнение. Обаче, както винаги, има една подробност. Имам адски гадно предчувствие, а мойте предчувствия не лъжат. На това отгоре Аби (приятелка, която има дарбата да получава видения или усещания за бъдещи беди) напоследък е много напрегната и получава видения за какви ли не гадости.
С моят късмет, няма начин да не са виновни демоните.
Върнете се в началото Go down
Джейн Блек
градско момиче
Джейн Блек


Брой мнения : 26
Join date : 01.09.2010
Age : 28
Местожителство : Академия Хост

История на Академия " Хост " Empty
ПисанеЗаглавие: Re: История на Академия " Хост "   История на Академия " Хост " EmptyПет Сеп 03, 2010 10:42 am

Майкс, разцепва, но тва ти си го знаеш Laughing
Понеже не си в скайп, а искам бърз отговор - аз да пиша ли такова?
Върнете се в началото Go down
Иън Кълън
just another happy junkie
Иън Кълън


Брой мнения : 20
Join date : 01.09.2010
Age : 27
Местожителство : Имението на сем. Кълън

История на Академия " Хост " Empty
ПисанеЗаглавие: Re: История на Академия " Хост "   История на Академия " Хост " EmptyПет Сеп 03, 2010 10:44 am

Чакай от Майки някакъв отговор, наивнице ХД Няма нужда, ако ти се пише можеш да напишеш.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





История на Академия " Хост " Empty
ПисанеЗаглавие: Re: История на Академия " Хост "   История на Академия " Хост " Empty

Върнете се в началото Go down
 
История на Академия " Хост "
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
HOST academy :: В началото... :: Всичко относно форума-
Идете на: