HOST academy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Преди много, много години имало два могъщи магьоснически рода - родовете Блек и Кълън. Родът Блек бил съставен от зооморфи, а родът Кълън - от вампири. Първоначално родовете били във война от векове. След това обаче на пътят им се изпречил враг.
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Директори / администратори
Ейдриън Блек
Стаята на Бела __jake_run_icon___by_ImprintedVampire
Джейн Блек
Стаята на Бела Icon_candice_accola_2_by_Silvanna1485
Иън Кълън
Стаята на Бела Ian_Somerhalder_icon_by_avadaxkedavra
Изабела Кълън
Стаята на Бела __kiss_me_icon___by_ImprintedVampire
Latest topics
» Завръщането на форума
Стаята на Бела EmptyСря Май 04, 2011 8:35 am by Дестини Хоуп

» Въпроси
Стаята на Бела EmptyСря Май 04, 2011 8:33 am by Sebastian

» Кой според вас е...
Стаята на Бела EmptyСря Май 04, 2011 8:32 am by Sebastian

» Рангове
Стаята на Бела EmptyНед Яну 02, 2011 12:20 pm by Иън Кълън

» Важно!! Прочети!!
Стаята на Бела EmptyСря Сеп 08, 2010 6:04 am by Алек Зеклос

» Потребители
Стаята на Бела EmptyСря Сеп 08, 2010 6:01 am by Алек Зеклос

» Стая 10
Стаята на Бела EmptyСря Сеп 08, 2010 5:42 am by Джоан Долохов

» Важно!! Прочети!!
Стаята на Бела EmptyСря Сеп 08, 2010 5:38 am by Джоан Долохов

» Стаята на Бела
Стаята на Бела EmptyСря Сеп 08, 2010 5:35 am by Isabella Cullen

Affiliates
free forum


 

 Стаята на Бела

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Isabella Cullen
im gonna break your little heart, watch you take a fall, laughing all the way to the hospital ..
Isabella Cullen


Брой мнения : 59
Join date : 01.09.2010
Age : 28

Стаята на Бела Empty
ПисанеЗаглавие: Стаята на Бела   Стаята на Бела EmptyПет Сеп 03, 2010 3:15 am

Стаята на Бела е направо ОГРОМНА. Тя се намира между стаите на Иън и Джейн. Първо, като влезеш и се озоваваш в нещо като предверие. Има четири врати - към спалнята, към банята, към дрешника и към всекидневната.
Ето как изглежда дрешника:
Стаята на Бела 1322994l
Това е банята:
Стаята на Бела Redbathroomdelpha
Това е спалнята:
Стаята на Бела Beautiful-bedroom-design-interiors-577x414
Това е всекидневната:
Стаята на Бела Home_interior_living_room


Последната промяна е направена от Isabella Cullen на Пон Сеп 06, 2010 4:48 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Иън Кълън
just another happy junkie
Иън Кълън


Брой мнения : 20
Join date : 01.09.2010
Age : 27
Местожителство : Имението на сем. Кълън

Стаята на Бела Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Бела   Стаята на Бела EmptyНед Сеп 05, 2010 12:34 pm

Иън искаше да се види със сестра си, тъй като учебната година наближаваше и трябваше да обсъдят още някой неща. Той излезе от стаята си и се огледа по навик по коридора, като че ли можеше да има някой там. После почука на вратата на Изабела. От вътре се чу нещо неразбираемо, вероятно нещо като "Чакай!". Иън завъртя недоволно очи. Изабела вечно се баваше.
След минута вратата се отвори. Бела стоеше пред него, с две глави по-ниска, и приличаше на малък ангел. Кожата й беше снежнобява и красивите й очи се открояваха ясно на нежоното й лице. Шоколадовата й коса падаше по раменете й. Изглеждаше някак забързана.
- За къде си тръгнала, сестричке? - попита шеговито Иън.
Винаги, щом я видеше, му се искаше да я гушне, но ако съдеше по раздразненото й изражение, беше прекъснал нещо.
- За никъде... все още - допълни тя.
Звучеше леко сопната и Иън познаваше този тон.
Върнете се в началото Go down
Isabella Cullen
im gonna break your little heart, watch you take a fall, laughing all the way to the hospital ..
Isabella Cullen


Брой мнения : 59
Join date : 01.09.2010
Age : 28

Стаята на Бела Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Бела   Стаята на Бела EmptyНед Сеп 05, 2010 12:40 pm

Иън елегантно повдигна едната си вежда. Това почти усмихна Бела и раздразнението й попремина.
- След около час имам среща с Едуард - обясни тя.
Иън я погледна невярващо, след това най-безсрамно се разсмя гръмко. Бела го изгледа с възмущение.
- Какво толкова смешно казах! - възкликна тя.
- Имаш. Среща. След. Час. - отговори Иън все още през смях.
- Да!
- Осъзнаваш ли, че на мен ми отнема има-няма десет минути да се приготвя?!
- Ти си момче - каза Бела и скръсти недоволно ръце пред гърдите си. Толкова ли не разбираше?! - При вас нещата са различни. Аз трябва да съм перфектна.
Не се чувстваше перфектна по никакъв начин. Беше ниска, а кожата й - прекалено светла. На фона й очите й изпъкваха и изглеждаха огромни, като на миеща мечка. Ужасно.
Иън я погледна с изражението "аз-съм-по-големият-брат".
- Ти винаги си прекрасна.
Гласът му прозвуча толкова прекрасно и топло, че Бела му се усмихна благодарно.
- Знаеш, че не е така.
Върнете се в началото Go down
Иън Кълън
just another happy junkie
Иън Кълън


Брой мнения : 20
Join date : 01.09.2010
Age : 27
Местожителство : Имението на сем. Кълън

Стаята на Бела Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Бела   Стаята на Бела EmptyНед Сеп 05, 2010 12:46 pm

Иън въздъхна уморено. Като цяло днес беше свършил доста работа и не му се щеше да спори със сестра си точно сега. Знаеше, че каквото и да й каже, тя щеше да се заинати.
Направо нахлу в стаята й, без да пита. Влезе в дневната и се метна на дивана.
- Как е малката ми сестричка днес? - попита той шеговито.
Бела остана малко зад него със зяпнала уста.
- Кой, по дяволите, те пусна тук? - възмути се тя.
- Не ми отговори на въпроса - усмихна се дяволито Иън.
- Прекрасно съм, мерти - тросна се тя. После като че ли се сети и попита: - Виждал ли си Джейн и Ейдриън?
Иън като че ли се изненада от въпроса.
- Не, всъщност. Защо, трябват ли ти?
Върнете се в началото Go down
Isabella Cullen
im gonna break your little heart, watch you take a fall, laughing all the way to the hospital ..
Isabella Cullen


Брой мнения : 59
Join date : 01.09.2010
Age : 28

Стаята на Бела Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Бела   Стаята на Бела EmptyПон Сеп 06, 2010 4:51 am

Бела сви рамене.
- Не, просто... стори ми се странно да не си с Джейн.
Наистина беше до известна степен странно. Дълго време двамата с Джей бяха като залепени. Бела често се дразнеше на привързаността им един към друг. Ейдриън, от своя страна, почти винаги беше със сестра си и напълно логично Изабела се чудеше къде ли е сега.
Унилото изражение на Иън я накара да прекъсне разсъжденията си. Седна на табуретката до него. Рядко се случваше на брат й да е тъжен.
- Иън...? - недоизказа въпроса си.
Той не отговори.
- Има ли нещо?
Върнете се в началото Go down
Adrian Black
jelos much?
Adrian Black


Брой мнения : 30
Join date : 01.09.2010
Age : 28

Стаята на Бела Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Бела   Стаята на Бела EmptyВто Сеп 07, 2010 9:58 am

Иън надигна глава, сякаш щеше да каже нещо, но в този миг се чу силно отчетливо почукване. Бела измърмори нещо свързано с женските роднини на този, който чука.
- Да? - извика тя, а гласът й прозвуча рязко и ядосано.
- Аз съм.
Гласът беше на Ейдриън. Щом го чу, лицето на Бела изсветля с няколко нюанса. Иън сякаш не забеляза.
- Влез - каза накрая Бела с по-нормален тон.
Ейдриън влезе и отвори вратата на всекидневната. Когато видя Иън на дивана в погледа му се прочете разбиране.
- Бел - усмихна й се той, - просто имам да поговоря с теб.
Иън стана от бялото канапе. Сестра му изви врат нагоре и го изгледа критично.
- Няма нужда да си ходиш.
- Не, имам други неща за правене - той кимна леко към Ейдриън. - Ако има нещо за мен, братле...
- Не, нищо особено. Просто административни формалности.
Иън възмутено поклати глава. От всичко на света най-мразеше администрацията на Академията.
Върнете се в началото Go down
http://hostacademy.vampire-legend.com
Isabella Cullen
im gonna break your little heart, watch you take a fall, laughing all the way to the hospital ..
Isabella Cullen


Брой мнения : 59
Join date : 01.09.2010
Age : 28

Стаята на Бела Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Бела   Стаята на Бела EmptyВто Сеп 07, 2010 10:16 am

Бела прегърна брат си, като използва момента да му прошепне "По-късно ще ми разкажеш". Иън й се усмихна със специалната си полу-сероизна усмивка, която тя толкова обичаше.
- Казвам ви "Адиос!" - заяви той и излезе.
Ейдриън изчака да чуе стъпките му да отекват в коридора. Докато го слушаше как се отдалечава, той не отделяше поглед от очите й. Тя прочете неизказаното в очите му.
- Не си дошъл за администрация - прошепна тя.
Ейдриън кимна леко разсеяно.
- Не, разбира се. - после допълни: - Никога не бих те занимавал с тези глупости.
Бела стоеше права и пред него изглеждаше толкова нисичка и слаба, че по-скоро приличаха на големият брат и малката сестричка. Чертите им изобщо не си приличаха. Тя беше нежна, малка и бледа, а той - голям, силен и загорял от слънцето.
- Казах ти - каза тя толкова тихо, че той едва я чу. - Това ... не е възможно, няма как да стане...
- Винаги има начин - заяви Ейдриън с твърд тон.
- Не - тя поклати глава, а в тонът й се долови горчивина. - Не и за това. Не и сега и по този начин.
Ейдриън въздъхна и в тази въздишка се долови желание да каже нещо повече. Очите на Бела обаче бяха безмилостни. "Не казвай нищо", говореха му те, "Просто замълчи и си отивай".
Върнете се в началото Go down
Adrian Black
jelos much?
Adrian Black


Брой мнения : 30
Join date : 01.09.2010
Age : 28

Стаята на Бела Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Бела   Стаята на Бела EmptyВто Сеп 07, 2010 10:22 am

Той искаше да я накара да се получувства добре, но не можеше да я остави сега, не можеше да остане неизяснен.
- Ти повтаряш само това и не се изправяш пред действителността.
Тя извърна поглед. Невинните й очи се втренчиха в прозореца.
- Каква е действителността?
Усещаше, че думите му я нараняват, но не разбираше защо.
- Действителността е, че те обичам. Нямам никакво колебание в това.
Бела като че ли се ядоса, но не каза нищо. Мълчанието го изнерви и той пристъпи напред към нея, но тя се дръпна.
- Не ме докосвай.
Беше молба, а не нареждане, но безсилието в гласа й го накара да потръпне. Тя беше наранена. Тя страдаше. "Но защо?", почуди се той. Какво беше казал, което болеше така.
- Аз... - започна тя, като отново извърна очи към прозореца. - Не искам да наранявам Едуард. Той е... Той е...
"Ето това е", помисли си с горчивина Ейдриън. Едуард Найт беше едно от най-популярните и най-харесваните момчета в училище.
Върнете се в началото Go down
http://hostacademy.vampire-legend.com
Isabella Cullen
im gonna break your little heart, watch you take a fall, laughing all the way to the hospital ..
Isabella Cullen


Брой мнения : 59
Join date : 01.09.2010
Age : 28

Стаята на Бела Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Бела   Стаята на Бела EmptyСря Сеп 08, 2010 1:06 am

Бела го харесваше от много време, но не беше сигурна в чувствата си. Те си пасваха идеално, но тези идеални взаимоотношения не бяха нещо нормално за Бела. От друга страна, Едуард беше сигурен и безопасен. Това я караше да се чувства удобно.
При Бела лесните и удобни връзки бяха рядкост.
Виждаше разочарованието на Ейдриън, но не можеше да му каже нещо друго.
- Той е момчето за мен - заключи тя, като се надяваше да не различи лъжата в думите й.
Ейдриън поклати разочаровано глава. Внезапно пристъпи към нея и я прегърна. Съвсем невинно всъщност, прегръдката на приятел, а не на гадже. Въпреки това, близостта им я накара да потръпне.
Когато се отдръпна, тя каза:
- Трябва да си тръгваш.
Върнете се в началото Go down
Adrian Black
jelos much?
Adrian Black


Брой мнения : 30
Join date : 01.09.2010
Age : 28

Стаята на Бела Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Бела   Стаята на Бела EmptyСря Сеп 08, 2010 1:42 am

Той я погледна и вложи възможно най-много убида в погледа си.
- Разбира се - каза - Ще си тръгна, за да можеш да се приготвиш за срещата с гаджето си. За това така бързаш?
- Да. Заради това бързам. - Бела скристи ръце пред гърдите си и се нацупи. - Изобщо не разбирам какво ти влиза в работата.
- Влиза ми, и то много. Лъжеш Едуард!
- Не го лъжа! - възмути се Бела.
- Вярно. Значи го обичаш?
Дъхът му спря, докато я чакаше да отговори. Тя замръзна, не способна да изрече лъжа.
- Да - каза накрая.
- Него можеш да го лъжеш - заяви Ейдриън - Обаче мен, не.
Обърна се и излезе, затръшвайки вратата.
Върнете се в началото Go down
http://hostacademy.vampire-legend.com
Isabella Cullen
im gonna break your little heart, watch you take a fall, laughing all the way to the hospital ..
Isabella Cullen


Брой мнения : 59
Join date : 01.09.2010
Age : 28

Стаята на Бела Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Бела   Стаята на Бела EmptyСря Сеп 08, 2010 1:56 am

Бела остана сама в стаята си, борейки се с напиращите сълзи. Вдиша и издиша няколко пъти. Напомни си, че е време да побърза. Задълженията по външният й вид винаги я разведряваха.
Тя влезе в банята, застана пред огледалото и започна да се приготвя. Завърза косата си на опашка и внимателно махна лекият грим от лицето си, за да нанесе малко по-тежък. Очите й придобиха опушен вид и тя остана доволна. След това се зае с устните. Когато приключи, развърза косата си и я разчеса. Усмихна се на отражението си и реши, че е време да се преоблече.
Отиде в гардеробната си и се зае да се съблица. Разкопча внимателно ризата си и се огледа за точната блуза. Почти веднага се спря на черен потник с тънки презрамки. Обу тъмни дънки, вървящи по краката й и си избра един чифт обувки на високи токчета.
"Никак не е зле", помисли си тя, докато се оглеждаше.
Върнете се в началото Go down
Edward Night
hold on to me and never let me go.
Edward Night


Брой мнения : 7
Join date : 02.09.2010

Стаята на Бела Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Бела   Стаята на Бела EmptyСря Сеп 08, 2010 2:48 am

На вратата на Бела се почука. Бяха точно три отчетливи почуквания. Тя си пое дълбоко въздух. Огледа се още веднъж в огледалото и отвори вратата.
Едуард Найт се беше облегнал небрежно на рамката. Лицето му, съвършенно спокойно до преди секудна, сега се оживи и свикна. Той прегърна Бела и я целуна небрежно.
- Бих те попитала как можеш да влизаш тук, но отдавна съм се отказала - пошегува се тя.
За да я покани за пръв път на среща, Едуард вече беше влезнал с "взлом" за пръв път от няколко столетия в Директорските общежития.
Едуард й се усмихна.
- Аз съм опасно близко до съвършен, нали си спомняш?
Върнете се в началото Go down
Isabella Cullen
im gonna break your little heart, watch you take a fall, laughing all the way to the hospital ..
Isabella Cullen


Брой мнения : 59
Join date : 01.09.2010
Age : 28

Стаята на Бела Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Бела   Стаята на Бела EmptyСря Сеп 08, 2010 5:35 am

Спомняше си. Беше му го казала на първата им среща. Усмихна му се лъчезарно и се притисна в него. Целуна го нежно и после леко се отдръпна.
- Така и не ми каза къде ще ходим... ?
Усетил въпроса, той отговори:
- Ще се разходим из града. - побърза да допълни: - Само ако наистина ти се ходи.
- Разбира се! - съгласи се Бела.
В интерес на истината, наистина й се ходеше в града. Там можеше да отидат в някой клуб или нещо подобно. А и точно сега умираше за МакДоналдс или КФС. Те излезнаха и бързо заслизаха по стълбите.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Стаята на Бела Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Бела   Стаята на Бела Empty

Върнете се в началото Go down
 
Стаята на Бела
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Стаята на Иън
» Стаята на Джейн
» Стаята на познанията

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
HOST academy :: Общежития :: Директорско крило-
Идете на: